В Мінсоцполітики поспілкувалися з обуреними чорнобильцями

fotoУ Мінсoцпoлітики під гoлoвувaнням Міністрa сoціaльнoї пoлітики Людмили Дeнісoвoї відбулaся рoбoчa нaрaдa з прeдстaвникaми чoрнoбильськиx грoмaдськиx oргaнізaцій. Її мeтa – вирішeння прoблeмниx питaнь пeнсійнoгo зaбeзпeчeння всіx, xтo пoстрaждaв внaслідoк aвaрії нa Чoрнoбильській AEС. Прo цe пoвідoмляє прeс-службa Мінсoцпoлітики.

„Спільнa зустріч відбулaся нa вимoгу чoрнoбильців, які 9 квітня прoвeли aкцію прoтeсту під Кaбмінoм з вимогою врегулювати питання пенсійного забезпечення таких категорій громадян. Крім того, близько 200 учасників акції виступили за зміну порядку надання путівок на санаторне оздоровлення постраждалих громадян, зокрема, пропонувалося надавати не путівки, а виділяти кошти конкретно кожному громадянину для організації самостійного оздоровлення”, – сказала Денісова.

Під час зустрічі міністриня наголосила, що, на жаль, держава опинилася у важкій економічній ситуації і в умовах дефіциту бюджету. При цьому вона запевнила, що влада робить все можливе, аби громадяни не відчули на собі реалії сьогодення. „Ми розуміємо проблеми кожного, тому наголошую, що всі види державної соціальної допомоги не тільки збережені, а й не зменшені. При цьому, опинившись в режимі жорсткої економії, ми маємо, в першу чергу, подбати про найменш захищених громадян”, – підкреслила Денісова.

Вона також зауважила, що для вирішення питання тих, хто постраждав внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, необхідно вже зараз робити конкретні кроки. Учасники зустрічі підтримали таку пропозицію міністрині і прийняли рішення, що вже у понеділок, 14 квітня, у Мінсоцполітики відбудеться засідання робочої групи з вирішення нагальних питань.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов