«Відродження» продовжить роботу з юридичного захисту чорнобильців, – Володимир Пилипенко

Пaртія «Відрoджeння» прoдoвжувaтимe зaxищaти прaвa чoрнoбильців в укрaїнськиx судax. Прo цe під чaс зустрічі з прeдстaвникaми чoрнoбильськиx oргaнізaцій Сумщини зaявив гoлoвa Пoлітрaди пaртії   «Відрoджeння», Прeдстaвник Укрaїни у Вeнeційській кoмісії (2013-2017) Вoлoдимир Пилипeнкo.

ru6_7827

 

Зa словами Пилипенка, наразі юридична підтримка, яку надає політсила чорнобильцям, спрямована насамперед на допомогу в питанні перерахунку пенсій для постраждалих від аварії на ЧАЕС.

«Ми провели значну роботу з юристами. Зокрема, хочу виділити такий момент: стаття 59 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», поширюється на всіх військовослужбовців, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, а не лише на тих, хто проходив на той момент строкову службу. Усі заперечення цього Пенсійним фондом і міністром соцполітики – це чиста вигадка і бажання зекономити гроші. А отже, вони є незаконними. Тому ми розробили зразок позовної заяви для всіх військовослужбовців. Я вже знаю про випадки, коли адміністративні суди своїми рішеннями задовольнили вимоги чорнобильців-військовослужбовців. І Пенсійний фонд змушений був провести їм перерахунок. Тому всім, хто опинився у схожій ситуації, я раджу не зволікати, не гаяти часу, а подавати позов до суду. Зразок таких позовних заяв є на моїй сторінці у Facebook», – розповів Володимир Пилипенко.+

Він додав, що типові форми звернення до Пенсійного фонду та позовної заяви про перерахунок пенсії можна також отримати, звернувшись на гарячу лінію Партії «Відродження», або ж завантажити ці документи на сайті політичної сили.

Крім того, Володимир Пилипенко нагадав, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект №6292 про відновлення соціальних гарантій для постраждалих від аварії на ЧАЕС, який Партія «Відродження» розробила спільно з представниками чорнобильських організацій. І запевнив, що політсила продовжить боротьбу за його ухвалення у парламенті.

Источник:

28

30

34 комментария к записи “«Відродження» продовжить роботу з юридичного захисту чорнобильців, – Володимир Пилипенко”

 1. Ликвидатор 1987.:

  Вы снова продвигаете только военнослужащих,а гражданские инвалиды по приказу за бортом.?Прикратите дербанить по частям ликвидаторов.Работу выполняли по ликвидации одинаково.Одни себе на выборы тянут организации,другие себе обещаниями кормят.Закон должен быть единый для всех ликвидаторов.

 2. аноним:

  А без судов слабо,блоку душегуба- п.потрошенка ??? Деньги народные в зраде прос…те! м у д а к и всеее.

 3. Кіндрат:

  Звичайно ст.59 поширюється на всіх військовослужбовців, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, але ч.3 цієї статті лише на тих, хто проходив на той момент строкову службу.
  Це питання вже обговорювали 17 травня п.р. на сторінці про Ухвалу Верховного Суду.
  Строковиків яким перераховано пенсії в Україні 938 осіб.
  А ми знову “опять двадцать пять”.
  Вибори скоро, хочеться сподобатись електорату.

  • срочник 48777 карогод 86 г.:

   браток , а ты бапки получил за выезды ,,, а ,ты бабки получил за командировку ,,а срочник получил дулю даже в 86 году и ,,,

   • аноним:

    Абы шо… Браток,срочник,а что получили дети-девченки,выпускники Киевского мед. училище ??? Которые не успели стать даже молодыми специалистами,с з/п 80руб ??? Знаешь ли ты,самых “бедный”,ты наш ? Да,повышенную стипендию,аж 35 руб и красные дипломы! Которые,в мае были направлены,как в колхоз,и концов не найти,директор в последствии уволился.А у тебя и пенсия 11 тыс.+ уч. БД… Думайте,”бедные,несчастные” наши срочники,хоть иногда,и к своей пенсии прибавляйте коммунальные платеже,которые платят медики-ликвидаторы(как переселенцы)…

  • Семен:

   Кондрат не привирай всего по ст. 59 – 604 человека.
   160 чел. военнослужащие действительной срочной службы ЧАЭС.
   444 чел. это “полигонщики”,”участники локальных ядерный испытаний”.
   Кстати на сегодня более трети подали в суд как срочники, так и полигонщики им не платят пенсию по ст. 59 в полном объеме.
   Если партизан или мент отсудит ст. 59 им придется еще судится за полную пенсию.

   я не шучу факт есть фактом в Харьковской области известно два срочника подали в суд за не доплату пенсии.

 4. аноним:

  Дебилоиды кастрюлеголовые, и голосовавшие за европи…расов,что вам сниться,какими глазами вы,подлые тварюки смотрите в глаза нормальным людям страны(проукраинским) ??? Чего, падлюки сидите,не майданите,а ваши тупые онижедети,покинули(дают) вашу вымайданенную ванючую европейскую Украину??? БУДЬТЕ ВЫ ПРОООКЛЯТЫЫЫ СО СВОИМИ ОНИЖЕДЕТЬМИ !!!

  • срочник 48777 карогод 86 г.:

   луди дутьте ответсвенными не голосуйте за этих мудаков …….

 5. срочник 48777 карогод 86 г.:

  изеняюсь за граматику буквы набирал без очков …

 6. саня.:

  продажные как и все остальные -майдауны.

 7. Аноним:

  да ребятки не ругайтесь ведь хо помнит срочники были во основном узкоглазые моя твоя не понимает охраняли станцию а некоторые возили сраки полковника единицы вот какой-то депутатик под себя постановку и скуметил

 8. ликвидатор 86:

  срочников. в Украине 800 человек а партизан много вот они и решили срочниками пропиарится а партии Видродження спасибо за очень юридически правильные обращения в ПФ и суды я пока прошел первый етап у меня все получилось в мою пользу посмотрим как себя покажетПФ

 9. Володимир:

  Хлопці не сваріться та не переключайте увагу від головного пенсії всім треба піднімати

 10. Сергій:

  то був аноніми мовний а це ще якийсь стоянки проявився,ви як нічого не знаеш не пишіть жирні,людей з. роботи вигонили хто не хотів їхати,гражданськи тоже колони формували з вокнкомати,ти як знаеш напиши,хромосом недоношений

 11. Володимир:

  Сергій!
  Прими стакан проспись перечитай свій текст на сайді та напиши текст писульки без помилок ще раз
  Звідки ЧУДО ПОЯВИЛОСЯ НА ІМЯ СЕРГІЙ?

 12. Ліквідаторша:

  Молодець аноним ,згадав дівчат студенток !Сама така була.

 13. Иван:

  Киндрат прав

 14. Ефрейтор СА:

  А что, курсантов военных училищ,ментовских училищ, пожарных училищ никто из Вас не видел, только на студенток-медичек, поварих да торговых техникумов или училищ заглядывали?

  • аноним:

   во всех выше,вами перечисленных, пенсии достойные+ УБД,а у тех детей-девченок нищенская,как то так… ОБ ЭТОМ РЕЧЬ ШЛА.

  • Л И К В И Д А Т О Р:

   НУ ОНИ ЖЕ МУЖИКИ!!!

 15. Кіндрат:

  Семен: 25.05.2018 в 09:15

  Офіційної статистики від ПФУ, або МСП нажаль не бачив. Моя цифра з сайту Верховної Ради України. Пояснювальна записка до законопроекту №8355 від 15.05.2018 р. Ось витяг:
  “Згідно інформації Міністерства соціальної політики України і Пенсійного фонду, на обліку в органах Пенсійного фонду України перебуває 51,2 тис. осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і внаслідок цього визнані особами з інвалідністю.
  З них лише 938 осіб брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у період проходження дійсної строкової військової служби та їм було проведено перерахунок пенсії у зв’язку з прийняттям так званої пенсійної реформи Уряду, затвердженої Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII.”
  Дата як бачите 15 травня п.р. Вважаю що цій цифрі можна довіряти, бо автори законопроекту посилаються на МСП і ПФУ.

 16. партизан 86:

  А чому не перерахували скільки було призванх від воєнкомату? які були по 20-ть раз на даху реактора,одержали по25-ть ренгет(тільки можна було писати) а то й більше у воєному білеті писали виконував правительственное задания.Хіба не можна всих передивитися через архів міноборони? Є такі солдати яким подобавляли були за 30-ти км зоною,ЦЕ ХІБА СПРАВЕДЛИВО???

  • Старик:

   Хіба не можна всих передивитися через архів міноборони?

   Можна,але більшість чорнобильців в цьому не зацікавлена.(ми ж всі однакові ?!) В тому числі чорнобильські вожді.
   Представляєте як їм незручно буде говорити про власний героїзм поряд в Вами?

 17. Виктор Харьковская обл:

  После ухвалы Верховного суда в Харьковском административном и аппеляционном судах в позовах партизанам отказывают.

 18. Володимир:

  У нас в Вінниці не краще, відмовляють та головне розглядають у спрощенному варіані без визову сторін

 19. Аноним:

  Шож то ви не розумієте, тож майже Европа.Там тожи так само.

 20. партизан 86:

  То кому ж вони будуть перераховувати?поварам, припятским та переселенцям? тим що реактор бачили на картинці та потелевізору?

 21. Володимир:

  Мені тобі бик будуть перераховувати які гівно з ЧАЄС та з Припяті вивозили машинами та тонами

 22. Припять:

  Партизан 86, это ты, [censored] видел Припять на картинке.

 23. Ліквідатор 86:

  Как только вопрос касается переселов та припятских так и возмущений и обзываний полно ! Может хватит из себя корчить больных героев? Припять ты наверное самый больной ? касается автора в 21-34

 24. И. В.86:

  Сегодня пришло решение Харьковского окружного суда – отказ!!! Независимым судам задача поставлена.

 25. И. В.86:

  Сегодня прислали решение Харьковского окружного административного суда- отказ!!! Независимым судам задача поставлена.

 26. Володимир:

  суди будуть такими ще довго переляк в них пройшов від майдану всі залишилися на місцях тепер за іншими треба вигукувати що всі вони чесні та прозорі

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов