Визначено найефективніший та дешевий засіб для зниження тиску

http://svit24.net/images/resized/images/stories/articles/2012/zdorovie/12-2012/09/swekolnyi-sok(1)_483_310.jpg

Чoму бурякoвий сік знижує крoв’яний тиск? Вчeні з’ясувaли, щo вміст в ньoму нітрaтів являють сoбoю відмінний зaсіб для бoрoтьби з гіпeртoнією.

Бурякoвий сік нe пoступaється в цьoму віднoшeнні трaдиційним лікам.

Автор дослідження професор судинної біології в дослідному інституті William Harvey при Університеті Королеви Марії в Лондоні Амріта Ахлуваліа говорить, що отримані дані переконливо свідчать про те, що саме нітрати в буряковому соку є причиною його благотворного впливу на серцево-судинну систему. Вони збільшує концентрацію оксиду азоту в крові.

Результати дослідження опубліковані в онлайн-виданні журналу Американської кардіологічної асоціації Hypertension. У них говориться, що у людей, які вживали буряковий сік, протягом 24 годин спостерігалося зниження кров’яного тиску.

“Ми давали неорганічні капсули з нітратами або буряковий сік групі здорових добровольців і спостерігали за тим, який вплив це надавало на їх кров’яний тиск, і які біохімічні зміни спостерігалися в циркулюючої крові, – йдеться в заяві Ахлуваліа. – З’ясувалося, що капсули з нітратами та буряковий сік абсолютно однаково ефективні в справі зниження тиску, що дозволяє зробити висновок: саме нітрати грають в цьому питанні ключову роль “.

А якщо від наукової мови перейти до більш зрозумілої людської, то гіпертонікам слід спробувати включити в своїй раціон буряковий сік. І, можливо, кількість  ліків від тиску буде знижено.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов