Влада продовжує соціальний геноцид громадян

Влaдa прoдoвжує сoціaльний гeнoцид грoмaдян. Прo цe зaявив міністр сoціaльнoї пoлітики oпoзиційнoгo уряду Aндрій Пaвлoвський.

Зa йoгo слoвaми, в урядoвoму зaкoнoпрoeкті прo внeсeння змін дo Дeржбюджeту влaдa пeрeдбaчилa лишe збільшення своїх соціальних гарантій, передає прес-служба БЮТ.


Павловський повідомив, що опозиційний уряд вносить свій, альтернативний законопроект про внесення змін до Держбюджету, який передбачає збільшення прожиткового мінімуму з 1 квітня до 1450 грн., мінімальної зарплати до 1506 грн., що у свою чергу призведе до збільшення рівня середньої зарплати до 5 тисяч гривень.

Водночас, за словами опозиційного міністра, “якщо уважно проаналізувати зміни до бюджету, то видно, що влада не забула про себе, про що свідчить виділення майже 1 млрд. грн. на свої бюрократичні забаганки: 10 млн. грн. на перевезення гаранта та його челяді; 15 млн. на скрепки і папір Кабміну; податковій і митниці підкинули по 100 млн.; міліції – 94 млн. на охорону громадського порядку”.

Водночас на 13 мільйонів зменшена стаття бюджету на сприяння малому бізнесу.

Андрій Павловський вважає, що влада за декілька місяців до виборів “накине по 100 гривень до пенсії”.

“Однак влада не пропонує жодної зміни до статей бюджету, які визначають базові соціальні стандарти: прожитковий мінімум, мінімальну зарплату та пенсію”, – обурився він.

Міністр опозиційного уряду також повідомив, що у змінах до бюджету уряд залишає сумнозвісні прикінцеві положення, які зупинили дію 11-ти законів про соціальний захист 16-ти категорій громадян, зокрема, афганців, чорнобильців, дітей війни, а уряд й надалі у ручному режимі буде вирішувати кому давати пільги, а кому – ні.

“Соціальні ініціативи президента та уряду – це передвиборчі подачки з награбованого”, – заявив Андрій Павловський.

ИСТОЧНИК

0

0

1 комментарий к записи “Влада продовжує соціальний геноцид громадян”

  1. ВЛАДИМИР:

    Андрей Павловский и не только он,, понимают разводы бело -голубых по изменениям в бюджете ,которые принимались на прошлой неделе.
    Вывод-ОТСЛЕЖИВАТЬ И СПРАШИВАТЬ с правяшего большинства в ВР их ,,труженников,, на любых уровнях – объяснить народу Украины ,
    кто и кого держит за дураков.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов