Военных ликвидаторов хотят лишить статуса инвалида войны – Лариса Погребняк

Шановні дописувачі коментарів, я виставила свій матеріал для того щоб ви всі – незалежно від того, в якому статусі приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в даний час не вправлялись в епістолярному жанрі, а надавали свої пропозиції для подальшої роботи в покращенні вашого ж становища.

Тому я дуже вдячна тим небагаьом людям, які дійсно висловили свої конкретні пропозиції.

На жаль жодного конструктивно – обгрунтованоної пропозиції від цивільних ліквідаторів не надійшло. Лише чергова болтологія. Вибачте, але тут я підтримую коментатора Сержа та Партизана з приводу того, що скільки добра не роби, …, також вдячна їм за оцінку нашої роботи.
Ви б краще перечитали Чорнобильський закон та визначилися – де його потрібно удосконалити і які норми потрібно повернути чи внести заново.

Також ніхто з вас не написав листа Уповноваженому ВРУ з прав людини з приводу дискримінації в пенсійному забеспеченні цивільних ліквідаторів. А ми ж у свій час виставляли листа пані Лутковській і отримували від багатьох з вас образи та відверте хамство – що Лутковська вже нелигітимна, що в неї закінчується термін перебування на посаді,що вона нічого не зробить.

Як бачите – зробила дуже важливу справу, за що Валерії Володимирівній дуже велика вдячність і повага.

Шановні, не горобцям дулі давайте, а беріться до справи і займайтеся своїми проблемами, у вас же є приклад і протоптана доріжка. Нічого нового не потрібно вигадувати.

А ось військовим ліквідаторам надам негативну інформацію з приводу того, що до ВРУ найблищим часом Міністерством ветеранів в особі міністра Оксани Коляди буде внесено новий законопроект ” Про статус інвалідів війни, гарантії їх соціального захисту” яким в порушення ст. 22 Конституції України передбачено скасування статусу інваліда війни військовим ліквідаторам, шляхом не внесення даної категорії до цього закону. А як же тоді бути з вашими МСЕКовськими довідками, де чітко написано – захворювання пов’язане з виконанням обов’язків військової служби з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Чи для Міністерки Коляди є якісь інші військові обов’язки, які вона на свій розсуд хоче вносить, хоче не вносить до Закону.

Тому звертаюся до всіх військових ліквідаторів, шукайте своїх Слуг народу, та вимагайте недопущення прийняття даного Закону в такій редакції. Ви ж знаєте, що це означає. В 1986 році ви всі були під присягою, виконували накази командирів, носили погони. Вже тоді ваші акції непокори в радіоактивній зоні прилітали придушувати військові прокурори та особісти. Ви були кинуті Державою з голими руками, без засобів індивідуального захисту на боротьбу з невидимим, але підступним ворогом – радіацією. Багатьох з вас уже скосив “мирний атом”, а тих з вас хто ще топче ряст, маючи інвалідність – нинішні міністри, яким ви всі дали право жити – намагаються викреслити з того списку Героїв, яким і ми всі і світ завдячує життям. Чорнобиль нікуди з України не подівся. Він є як територіально, так і в кожному з вас. І Президент України говорив, що ви всі ГЕРОЇ. То чому пані Міністр вирішила з вас зняти статус інваліда війни. Тому що наплодили нових героїв. Але ж ви всі захищаючи нашу Землю, ризикували собою, не пролили ні краплі чужої крові, втрачаючи своє здоров’я і життя.

Передбачаю, що ті, хто не має даного статусу, буде зловтішатися з даних обставин.Але то пусте.

Тому кожному, незалежно від приналежності до тієї чи іншої групи ліквідаторів є чим займатися. І вже точно, нікому не вдасться відсидітися в стороні. Результативно захищати свої права, як показала практика можна лише разом.

Голова Правління Громадської спілки “Полтавське обласне об”єднання громадських організацій інвалідів- ветеранів Чорнобиля” Лариса Погребняк

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов