Янукович звільняє міністрів

Віктoр Янукoвич підпишe всі зaяви члeнів Кaбміну прo відстaвку. Aджe зa зaкoнoм прo вибoри, aби стaти дeпутaтoм,  потрібно звільнитися з попереднього місця роботи. Тож глава уряду Микола Азаров, віце-прем’єри Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, міністри Дмитро Табачник, Анатолій Близнюк, Олександр Лавринович перейдуть до Верховної Ради. І будуть очікувати початку роботи Парламенту. До формування нового Кабінету  міністрів старшим “на господарстві” залишиться перший віце-прем’єр Валерій Хорошковський, який  у перегонах участі не брав. Про це повідомляє  Комерсант-Україна із посиланням на джерело в Адміністрації Президента.    Дехто із звільнених до Кабміну повернеться, хто саме – залежить від Віктора Януковича.

Експерти кажуть: якщо прем’єрське крісло таки займе Хорошковський – самодостатньою фігурою в уряді він не буде. І лише виконуватиме вказівки глави держави. Зокрема, не зможе вплинути на прискорення вступу до Європейського Союзу чи остаточної відмови від приєднання до Митного Союзу.

Ігор Когут, координатор української національної платформи : “Якщо буде поставлена задача максимально пришвидшити темпи інтеграції до Європейського союзу, очевидно він буде працювати в такому режимі. Якщо буде поставлене інше завдання – митний союз, євразійський – він буде беззаперечно виконувати цю річ”.

Источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов