Європа змусить українських політиків брати участь в гей-парадах?

Фoтo: segodnya.ua

Дeпутaтaм і дeржaвним чинoвникaм, мoжливo, дoвeдeться брaти учaсть у пaрaдax сeксуaльниx мeншин. Тaкі рeкoмeндaції були прийняті Пaрлaмeнтськoю aсaмблeєю Рaди Єврoпи для крaїн-члeнів РЄ.

Aсaмблeя, в рaмкax підтримки ЛГБТ-руxу, ввaжaє вaжливoю “рoль публічних фігур, включаючи депутатів, політиків та інших осіб у владних структурах” у заходах сексуальних меншин.

Так, наприклад, пункт 8 рекомендацій говорить про необхідність “запрошувати політиків та представників влади до встановлення діалогу і довіри з ЛГБТ-спільнотою, в тому числі участь у маршах сексуальних меншин і схожих заходах”, а також публічно виступати із заявами, які засуджують гомофобію.

У документі підкреслюється, що “члени Ради Європи повинні вжити заходів, щоб уникнути дискримінації за сексуальною орієнтацією та статевої ідентичності, просуваючи рівність і протидіючи гомофобії та трансфобії”.

У документі також наголошується, що такі країни, як Молдова, Польща і Росія повинні негайно і повністю виконати вердикти Європейського суду з прав людини у справах, пов’язаних із захистом прав представників сексуальних меншин.

Крім того, в рекомендаціях ПАРЄ чітко прописана вимога припинити обговорення в парламентах Литви, Молдови, України та Російської Федерації “законодавств або законопроектів про заборону так званої пропаганди гомосексуалізму”, так як це “суперечить правовим зобов’язанням цих країн”.

ПАРЄ також буде рекомендувати посилити роз’яснювальну роботу проти гомофобії з акцентом на школи та спортивні секції. Крім того, у пункті 6.2.4 йдеться про “необхідність створити курси для поліції (міліції), прокуратури та службовців державних інституцій з боротьби з гомофобією, трансфобією та дискримінації на грунті сексуальної орієнтації або гендерної ідентифікації”.

Нагадаємо, що рекомендації Парламентської асамблеї Європи обов’язкові до виконання всіма країнами-членами РЄ. Більшість членів української делегації проголосували проти даних рекомендацій, решта представники України утрималися.

 

Джерело: Gazeta.ua

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов