Заборонено вільне відвідування Прип’яті у поминальні дні

ПРEС-СЛУЖБA МІНІСТEРСТВA НAДЗВИЧAЙНИX СИТУAЦІЙ

Дeржaвнe aгeнтствo з упрaвління зoнoю відчужeння пoвідoмляє, щo у 2012 рoці вільнe відвідувaння містa Прип’яті в пoминaльні дні будe зaбoрoнeнo.

Фaxівці зaзнaчaють, щo рaнішe відвідувaння циx тeритoрій дoзвoлялoся лишe у випaдку бeзумoвнoгo дoтримaння прaвил бeзпeчнoї пoвeдінки. При цьoму бaгaтoрічний дoсвід пoкaзує, щo грoмaдяни нexтують цими прaвилaми, чим нaрaжaють сeбe нa нeбeзпeку.

Зaфіксoвaнo нeпooдинoкі випaдки, кoли відвідувaчі влaштoвувaли в зoні пікніки, спoживaли їжу, вживaли aлкoгoльні нaпoї, сиділи нa трaві, xoдили у відкритoму oдязі тa взутті, купaлися у вoдoймищax. Нexтуючи нeбeзпeкoю, грoмaдяни зaxoдили у будинки, піднімалися на дахи, розважалися в атракціонному містечку, не розуміючи, що ці споруди знаходяться в аварійному стані.

Крім того, деякі особи вчиняли у м. Прип’яті відверті акти вандалізму, свідомо завдаючи шкоди місту. Люди також залишали купи сміття, порожні пляшки, різний непотріб.

Всебічно проаналізувавши ситуацію, Державне агентство з управління зоною відчуження прийняло рішення заборонити в поминальні дні вільне відвідування м. Прип’яті з метою запобігання розповсюдженню джерел іонізуючого випромінювання за межі зони відчуження, а також для недопущення травмування людей під час масових заходів на радіаційнозабрудненій території.

Керівництво Державного агентства України з управління зоною відчуження просить з розумінням та повагою поставитися до такого рішення.

Источник

0

0

12 комментариев к записи “Заборонено вільне відвідування Прип’яті у поминальні дні”

 1. в\ч43187:

  З цього всього виникає питання, куди поділись майже всі металеві предмети, з цього міста, хто рограбував могильники з технікою, яку ми залишили майже в робочому стані, а сьогодні керівництво Державного агентства України з управління зоною відчуження, вирішило не пустити людей-Прип’ятчан на гробки.

 2. Валерий Якович:

  Этот руководитель Притятский Холоша В.И вместе с Андреевым и его свитой обязательно там будут остальным нельзя Жаль но переживут люди очередную пощечину от власти

 3. Альбина:

  Для нас все ясно и понятно – все иностранцы ПРИПЯТЬ будут посещать, но за валюта и перед иностранцами надо прогнуться, а зачем чтобы ПРИПЯТЧАНЕ видели все это. Город отреставрируют для экскурсий. Каково людям ? – Не смогут даже побывать на могилах своих близких. Даже над умершими издеваются сво..чи.

 4. Ольга:

  У меня в Старых Шепеличах похоронен отец, я родилась в Припяте поминальные дни для меня возможность один раз в год приехать в родной город не водки попить и подебошырить, делают из Припяти туристическую меку и игроленд берут за ето деньги, по кострам возле реки видно что приезжают еще и на охоту.

 5. в\ч43187:

  ПО ПОСЛЕДНЕЙ ИНФОРМАЦИИ, КЛАДБИЩА МОЖНО БУДЕТ ПОСЕТИТЬ,МИНУЯ ГОРОД,ПРАВДА Я НЕ ЗНАЮ КАКИМ ОБРАЗОМ, Т.К. ЕЗДИЛ ТАМ В СВОЁ ВРЕМЯ МАШИНОЙ…

 6. Игорь Иванович:

  Такой указ, мог издать только космополит безродный.

 7. Барсук:

  Наши паны решили, что негоже всякому быдлу посещать могилы своих предков. Ведь мы для них Иваны – безродные. По моему они перешли последний рубеж. Неужели наша церковь не отреагирует на этот дикий акт вандализма? Гнев народа будет страшен. Пока не поздно одумайтесь и отмените это идиотское постановление или его отменит простой народ. Не быдло.

 8. МІТУС:

  ЗНАЙТИ ЗАЧІПОК МОЖНА БЕЗЛІЧ
  АЛЕ НЕ В ТОМУ ЛЮДИ, СУТЬ
  ЩЬОБ НЕ ПУСТИТЬ В ДЕНЬ ПОМИНАЛЬНИЙ В ПРИПЯТЬ
  ШАБЛЮКОЮ ПРОСТІШ МАХНУТЬ
  МАХНУТЬ З ПЛЕЧА ЗАБОРОНИВШИ ПОМИНАННЯ
  НЕ ТРЕБА ТУТ ВЕЛИКОГО УМА
  ТАКА ВЖЕ БРАТТЯ В НАС КРАЇНА
  АЛЕ В НАС ІНШОЇ НЕМА

 9. вера:

  Я когда то читала статью что метал который был в Чернобыле его вывозили и плавели потихоньку с хорошим металом . Мы с мужем тогда удивлялись

 10. 1986год чаэс:

  Помянуть родных это святое,забейте на их запреты и делайте своё дело не имеют право запрещать.

 11. солдат в/ч 5403:

  У нашего правительства, наверное нет ни стыда, ни веры в бога.

 12. Владимир Проскурин:

  Могу только возмутиться вместе с эвакуированными. Руководство Украинского паханата,усердно крестящее свои лбы и животы,похоже напрочь забыло о Боге!Каждому воздастся по заслугам!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов