Засідання Соціальної ради України

Сoціaльнa рaдa Укрaїни зaкликaлa влaду вжити кoмплeкс тeрмінoвиx зaxoдів, щoб зупинити сoціaльну кaтaстрoфу в крaїні
У чeтвeр, 6 грудня, з ініціaтиви Інституту сoціaльнoгo зaxисту грoмaдян в стінax пaрлaмeнту прoйшлo eкстрeнe засідання Соціальної ради України. Експерти, лідери громадських організацій ветеранів, чорнобильців, багатодітних матерів, переселенців звернули увагу влади на соціальну катастрофу в країні і поставили вимогу негайно стабілізувати ситуацію в соціальній сфері.

«Сьогодні разом з представниками громадськості ми говоримо про саме наболіле – про тотальну соціальну катастрофу, від якої страждають мільйони наших громадян! Антисоціальний бюджет на 2019 рік, знищення медицини псевдореформою Супрун, жебрацькі пенсії та зарплати, грабіжницькі тарифи і скасування субсидій. Все це – показовий результат п’яти років роботи цієї влади», – зазначила керівник Інституту соціального захисту громадян Світлана Науменко.

Учасники засідання Соціальної ради України вимагають від уряду забезпечити реальне підвищення соціальних виплат і пенсій, припинити неконтрольоване зростання тарифів, переглянути медичну реформу і відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун. Ці та інші вимоги закріплені в резолюції засідання, яку учасники Соціальної ради України передали прем’єр-міністру, президенту і спікеру парламенту.

«Сьогодні необхідно прийняти комплекс невідкладних заходів, щоб зупинити руйнування соціальної сфери. В умовах воєнного стану і глибокої економічної кризи ми повинні захистити людей, які найбільше потребують підтримки – пенсіонерів, ветеранів, дітей, людей з інвалідністю, переселенців… Об’єднавшись, ми примусимо владу приймати відповідальні і соціально важливі рішення!» – підкреслила народний депутат Наталія Королевська.

Источник:

13

12

5 комментариев к записи “Засідання Соціальної ради України”

 1. юрий:

  бейте в литавры, а потом молотком по темечку тем хитрожопым, которые вам обещают что-то , но потом (типа- будем у власти, будут деньги и т. д. и т. п.) Сдохни ты, сладкоголосая, сегодня, а я ещё поживу до завтра.

 2. ЧАЭС.ИНВ,2гр.:

  Внимание! Опять разводняк по замене удостоверений.В совбесе сказали ,что в этом году нечего не предвидится о замене .Возможно на следующий год.Вот вам, и пенсии ликвидаторам, и Юрьин день.Полный развод и с Указом ,и с заменой.Только подыматься надо и на Киев.

 3. никита 86:

  А гдеже Вы были во время своего пребывания минисром соцпоплитики? ВЫ ТОЛЬКО МУТИТИТЕ НАРОД, а толку полный 0 перестананьте играть как вродебы вы защищаете права ликвиаторов

  • аноним:

   как бы, там не было, но при них и пожили,после них пенсии + все выплаты не были подняты ни на копейку,а цены выросли в 100раз,вот вам и результат кастрюль не умеющих читать,а только за бабло, скакать… Проскакали,промайданили нас-кастрюли майдаунские!!! А сейчас по хатам, тышком сидят -нелюди

   • Минаков Сергей:

    Прав ты аноним промайданили поверили ублюдкам а теперь за Януковичем плачут

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов