Заставимо їх працювати

2011 рік для ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи зaпaм’ятaвся нe тільки пoстaнoвaми уряду, які в вoднoчaс змeншили їx дeржaвні пeнсії в рaзи, a й рішeнням Кoнституційнoгo Суду Укрaїни, який узaкoнив ці рішeння уряду. Всупeрeч свoїм жe виснoвкaм, які приймaв в 2007, 2008 рoкax.

Кoнституційний Суд Укрaїни в 2011 рoці пoкaзaв виключну прoдaжність, бeз принципoвість, зраду України.

Те рішення, яке надало уряду права по своїм примхам відміняти державні гарантії інвалідам ЧАЕС, є злочинним як по суті, так і по формі. Якщо б в Україні існувало право, то всі б судді Конституційного Суду України опинилися б за гратами, бо Конституція України забороняє будь кому, в тому числі й самому Конституційному суду, не виконувати свої ж висновки, надані раніше.

Чи змінився Конституційний Суд України за чотири роки нової влади?

Чи відмінив злочинні рішення 2011, 2012 років?

Чи надав за ці роки хоч якийсь захист людям, які віддали своє здоров’я, своє життя за само існування України, коли сталася Чорнобильська катастрофа?

На жаль, на всі ці запитання одна відповідь – Ні.

Більше того, навіть прийнята в рамках конституційної реформи два роки назад конституційна скарга не працює в відношенні ліквідаторів ЧАЕС.

Конституційний Суд за два роки жодного разу не розглянув жодну скаргу   ліквідаторів.

Десятками штампуються відмови, судді удають з себе дурників, які не знають, що в 1986 році, коли посилали нас до ядерного пекла. Держава взяла на себе цілком конкретні зобов’язання. Зобов’язання, по яким жоден з ліквідаторів зони відчуження не міг мати пенсію меншу ніж 16 мінімальних заробітних плат на місяць…

Що робити з таким Конституційним Судом?

Що робити з такими суддями?

Зараз є тільки одна відповідь – крок за кроком заставляти їх працювати, виконувати Конституцію. Якщо треба, то заставити цих суддів виконувати їх обов’язки.


↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов