Заходи до Дня вшанування ліквідаторів по кіровоградські!

20 листoпaдa пoтoчнoгo рoку нaшoю oргaнізaцією булo нaпрaвлeнo звeрнeння дo міськoї і oблaснoї рaд тa дo oблaснoї дeржaвнoї aдміністрaції, щoдo підтримки ініціaтиви учaсників   ЛНA нa ЧAEС стосовно започаткування в місті, яке розташоване в центрі України і Европи, «Параду вдячності Героям-ліквідаторам», за іншими пропозиціями «Маршу слави переможцям».

6 грудня 2016 року, на засіданні робочої групи Кіровоградської міської ради було прийнято рішення підтримати пропозицію і було узгоджено деталі.
Але під час засідання робочої групи Кіровоградської обласної державної адміністрації, представник Кіровоградської міської ради повідомила про зовсім протилежне рішення, посилаючись на погодження його з керівниками інших громадських організацій чорнобильців.  
Мене це не здивувало, так як ці керівники, як чорнобильські титушки, в угоду владі щоразу приймають античорнобильські рішення, підбурюють чорнобильців не приймати участі в акціях й самі не приймають, поливають інших брудом та розповсюджують не правдиву інформацію. Деякі з них почали ліквідовувати аварію ще 22 квітня 1986 року??? Але влада, звісно, високо цінує їхні вчинки, направленні на розкол та приниження ролі ліквідатора в суспільстві.
Але хотів би звернути увагу не на підлість цих осіб, вони цього не варті, а на те як влада відреагувала (перелякалась) на відновлення історичної справедливості, на привернення уваги до подвигу Ліквідатора, який вони протягом 30-и років намагались знівелювати.
Тому ми впевнені, що ми на вірному шляху. Перемогли мирний атом в 1986 році, переможемо і 2016 році. Нагадаємо владі ХТО ВРЯТУВАВ СВІТ.
Олександр Неділько
Голова КОГО «Союз Чорнобиль України»

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов