Зустрілась з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та народним депутатом України Анастасією Ляшенко.

Piccy.info - Free Image Hosting

Під час зустрічі обговорили виконання рішень Конституційного Суду України, ухвалених у 2018-2019 роках щодо поновлення пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зокрема, торкнулись питання пенсійних виплат учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи з-поміж цивільних, адже вони, у порівнянні з військовослужбовцями, отримують менший розмір пенсій.

Крім того,

розглянули питання реалізації права чорнобильцями на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг в грошовій безготівковій формі.

Представники чорнобильських організацій, які були присутні на зустрічі, передали звернення, у якому викладені всі проблемні питання щодо яких вони потребують мого сприяння та підтримки.

За результатами зустрічі домовились, що до Координаційної ради з питань захисту соціальних прав увійде народна депутатка Анастасія Ляшенко, а також представник від чорнобильських організацій, серед яких Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля», Харківський міський комітет ветеранів Чорнобиля, громадська організація «Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих» Солом’янського району м. Києва та інші.

Об’єднуємо зусилля, аби досягнути соціальної справедливості для ліквідаторів Чорнобильської катастрофи щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, але які не отримують відповідного державного забезпечення.

Запевнила, що у разі необхідності буду звертатись з поданням Уповноваженого до Кабінету міністрів України та Міністерства соціальної політики задля сприяння вирішенню усіх вищезгаданих проблемних питань.

Дотримання прав людей, які без перебільшення ціною власного здоров’я захистили світ, є одним з пріоритетів роботи Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов