Звернення 23 травня 2018

Кoнституційні прaвa й свoбoди людини в Укрaїні
є нeвідчужувaними тa нeпoрушними (стaття 21 Кoнституції Укрaїни),
тoбтo вoни існують oб’єктивнo, а не з волі законодавця,
є не дарованими державою – держава їх не встановлює,
а лише визнає, дотримується й захищає), вони не можуть бути обмежені.
І в відношенні змісту та обсягу існуючих конституційних прав та свобод
частина 3 статті 22 Конституції України встановила абсолютну заборону:
«При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів
не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».
Це наше Конституційне право і ми будемо його захищати.

Звернення 23 травня 2018

Звернення 23 травня 2018

Звернення 23 травня 2018

76

8

28 комментариев к записи “Звернення 23 травня 2018”

 1. Кіндрат:

  Про що мова? Нажаль текст не збільшується.

  • Кіндрат:

   Тепер можна прочитати.
   Хотілося б детальніше ознайомитися з так званою «пропозицією заступника міністра соціальної політики Шамбіра М.І.». Вже більше місяця чую про це, але в закінченому, юридично сформульованому вигляді ніде не мав можливості з нею ознайомитися. Думаю що у цьому не поодинокий.
   Тому, п. Вікторе, бажано розшифрувати п.2 «Вимог».

 2. АНОНІМ:

  Гайдака на мило

  • Iгор Мандрика:

   Пане Анонiм, а Ви самi конкретно що можете запропонувати, окрiм таких банальних ваших: чи то рекомендацiй, чи то пропозицiй ? Вiктор Васильович Гайдак дуже чiтко пiдняв питання про вiдшкодування компенсацii i У ПОВНОМУ ОБСЯЗI ! А саме головне – зазначив, що 2 та 3 КАТЕГОРII ! Також завжди мали право на таке подiбне вiдшкодування ! Кому з лiквiдаторiв може бути не до вподоби такий пiдхiд ? Людина ж дуже чiтко та досить фахово сформулювала конкретнi запитання до високопосадовцiв, залишилося тiльки дочекатися вiдповiдi ! Зараз м’яч на полi наших постiйних та заклятих ” партнерiв ” , з якими iнiцiативна група веде тривалий i ДУЖЕ ВАЖКИЙ дiалог (бiльше схожий на справжнiй двобiй), хоча всi цi високопосадовцi увесь час запевняють, що наче б то “постiйно” ( майже щодня ) тiльки те i [censored] що дбають виключно про “покращення ” соцiального забезпечення чорнобильцiв ??? Нехай вони там вкотре вигадують, як будуть вчергове викручуватися з ситуацii, але скiльки би та брехня i несправедливiсть не панували – завжди треба мати надiю на те, що врештi решт ми побачимо ганебний кiнець та руйнування системи побудованiй на брехнi та на цинiчному нехтуваннi правами простого пересiчного громадянина.

 3. ликвидатор:

  Анонима на мыло.

 4. ликвидатор86:

  Лариса.Почему Вы не поехали со всеми на Киев ????????????

  • Гражданский 86:

   Потому что дуре,которая не может двух слов связать там делать не чего.И вообще,кто она такая?

 5. Кутепов:

  Никого не оскорбляйте ÷к вам вернется оно вам надо?

 6. 86:

  Конструкции нет президента верховный рады нет,правят одни барыги продажных проститутки

 7. Киев:

  При чем тут Шамбор? Четко нужно писать, что по закону 796-12 есть 10-8-6 минимальных зарплат. Это нужно требовать, именно так отсуживали Чернобыльцев в судах. Именно этот размер пенсий подтверждает ЕСПЧ. Гайдак, что за отступничество, и предательствоинтересов Чернобыльцев? И кто вам дал право писать эту размазанную стряпню от имени всех Чернобыльцев?

 8. Киев:

  Типа Гайдак хороший и нашим и вашим….закон жизни такой: нужно просить по максимуму то что положено!

 9. Віктор Гайдак:

  Шановні побратими, з якими я мав честь безпосередньо брати участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу та її наслідків, які постраждали від іонізуючого радіаційного впливу та досі страждають від дій посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування України і які потребують повного відшкодування шкоди заподіяної здоров’ю внаслідок аварії на ЧАЕС.
  Я не “клумба”, яка має всім подобатись.
  Але разом зі своїми побратимами, які виконали свої зобовязання перед батьківщиною у далекомк вже 1986 році (з малої букви не від того, що писати не вмію), які від неї отримали лише болячки…, ми боремся за свої Конституційні права.
  Дуже дякую за підтримку ДРУЗІВ і НЕБАЙДУЖИХ.
  Решті – здоров’я.

  З повагою, Віктор Гайдак

 10. аноним:

  видродження не дало Ларисе денег вот и не поехала а то восседала в Харькове как царица на сцене противно было смотреть на ее вольяжность работает по указанию только пиарится а теперь нечего сказать вот и молчит

  • аноним:

   и чего накинулись на Ларису ??? Нам,ликвидаторам,особенно в/о,я не отношусь к их числу,благодарить надо.От себя добавлю,что ооочень сложно работать с людьми и для людей,был опыт в далеких 90-х годах… Но ликвидаторов,делить на в/о и гражданских,срочников,ментов и т.д.,НЕ ПОЗВОЛЕНО НИКОМУ,ни Ларисе,ни пыль пускающему президенскому блоку “видродженню”… Получите(аете) войну среди ликвидаторов,и тарифы надо сделать ВСЕМ ликвидаторам ОДИНАКОВЫЕ,на это копейки нужны,только нужно поднять этот вопрос,не ради себя,а ради остальных единиц,таких же,ни чем ни хуже ликвидаторов…

  • Аноним:

   Анониму 25.05.2018 в 06.10. А Вы считаете, что вместо Вас везде должна ездить ЛАРИСА и отстаивать Ваши КОНСТИТУЦИОННЫЕ ПРАВА, а Вы будете лежать на диване и давить на клавиши ???

  • nik:

   Анониму 25.05.2018 в 06.10 А Вы считаете, что ЛАРИСА должна ездить везде и отстаивать Ваши КОНСТИТУЦИОННЫЕ ПРАВА, а Вы будете лежать дома на диване и давить на клавиши ???

  • правда победит:

   Ничего не молчит,вот скоро снова о “замини посвидчень” начнет п…..!

 11. Васильліквідатор ЧАЕС:

  Всі вимоги до ВЛАДИ сформульовані чітко і правильно!…Неообхідно “міцно тримати ВЛАДУ за горло” і додавити!…Якщо ми попустимо і здамося, то нами нехтуватимуть і надалі… А всілякі “аноніми”-це замасковані “провладні байстрючки”, які постійно колотитимуть чорнобильський рух, щоби посіяти розбрат, який всім чорнобильцям буде шкодити на “благо влади”. НЕ ЗДАВАЙМОСЯ! “БОРІТЕСЯ-ПОБОРИТЕ!”

 12. ликвидатор 87:

  какие умные все переговорщики!!!!! сначала боремся что бы получали нармальную пенсию проходившые воинскую службу.теперь дружно боремся за 86 год..ну а остальные почекайте…вам случайно не кажется что начали тянуть одеяло каждый себе??? может надо боротся за всех ликвидаторов???? а то что многие не приезжают на майдан то у многих нет денег на поездки …лекарство стоит немалые деньги а не то что думают многие мол нет желания..

  • аноним:

   а как тебе ,когда дележка идет на в/о и гражданских ??? Для тебя Это нормально+ УБД ? А по годам,тебе не нравиться? Так,правильнее и справедливее по годам,так,как все тогда были в/о,и отказываться просто не имели права… И во всех ликвидаторов должно быть статус УБД,а не в избранных, собой !!!

 13. Володимир:

  Що Ви причипілися до Погребняк Лариси Миколаївни?
  Візміть АНОНІМИ своїх дружин, виставте перед своїми пільгами та вперед до президента,гроймана войтова та різного роду перевертишів на роботу за СВОЇ права!
  Людина робить роботу ВЕЛИКУ, замість чоловіка ,робить грамотно з повагою до всіх ліквідаторів
  НАШЛОСЯ ГИДОТА ПІД НІКОМ АНОНІМ ТА ПАСКУДИТЬ ЛЮДИНУ ЩО ВБОЛІВАЄ ЗА ЛІКВІДАТОРІВ
  ГІДРА З ЯКОГО РЕГІОНУ ТИ ВИ ЧИ ,ЯК ВОНО НАЗИВАТИ тебе ще можливо?

 14. Светлана:

  СОВЕРШЕННО ТОЧНО, ПОДНИМАЙ АНОНИМ СВОЙ ЗАД И ВПЕРЕД НА КИЕВ ОТСТАИВАТЬ СВОИ ПРАВА И ПЕНСИЮ И ЖЕНУ СВОЮ МОЖЕШЬ ПРИВЛЕЧЬ , А НЕ ПЕРЕВОДИ СТРЕЛКИ НА ЛАРИСУ, НАЧНИ С СЕБЯ ,УМА МНОГО НЕ НАДО ПАЛЬЦЕМ ТЫКАТЬ НА ДРУГИХ ,А ЛАРИСА ДЕЛАЕТ ТО,ЧТО СЧИТАЕТ НУЖНЫМ ,НЕ НРАВИТСЯ ПЕНСИЯ ИДИ И АТАКУЙ ПАРЛАМЕНТ ЛИБО ГОЛОДОВКУ ОБЬЯВИ, А ТО,ЯЗЫКОМ ЧЕШЕШЬ,ЧТО МЕТЛОЙ МЕТЕШЬ

 15. Віталій:

  Терпець рветься, не годен вже терпіти цих падлюк-відколи Україна стала « незалежною» не бачили ми,ні жодного очільника держави ,який би був ГАРАНТОМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

 16. Лариса_ Лубны:

  Шановні АНОНІМИ, дуже приємно, що ви мене не забуваєте. І замітили, що мене не було на акції Яценка-Кобчика 23 травня 2018 р. у Києві. А чому ваші дружини не були з вами??? Дайте відповідь. У нас є позиція, є командна робота і є перспектива доведення розпочатої справи до логічного закінчення.
  А про проблеми ви і самі знаєте краще мене.

  Бажаю вам здоров”я і здорового глузду.

 17. Владимир Запорожье:

  АНОНИМ, как тебе расклад когда на переговорном процессе по пенсиям о поэтапной выплате всем инвалидам Чернобыльцам, наши 6-8-10, Кобчик и Яценко глотку так рвали какое поэтапное повышение пенсии давайте осучаснення пенсии. Вот если вы не тупой то поймете сразу эти станционные щуры взорвали реактор мидальку им захотелось! После взрыва их и слышно небыло а сейчас вылизли за их дияния против людей и то что сколько наших товарищей не могут купить или питания нормального или пожрать а еще и за камуналку надо платить. Так как вы АНОНИМ думаете я должен этим нигодяям в зубы смотреть нет при встрече я только могу врезать в зубы от имени ребят. Ларису не трогай таких женщин очень мало, чесно а где твоя жена?

 18. Володимир:

  Які пусті коментарі Почали з одного питання перекинулися на Погребняк Ларису та понеслося! Як ця гидота набридла всім, Лариса Миколаївна Ви молодець Вам повага від людей!”

 19. Аноним:

  А моя без медалів сказала не поїде.В кого мидалі-най їдуть.Сказала що мужики самі мають робиратися а не тягти з собою бабів.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов