Звернення Глави держави з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 Шaнoвні співвітчизники! 
 

Пoнaд чвeрть стoліття тoму в умoвax смeртeльнoгo рaдіoaктивнoгo oпрoмінeннябулo зaвeршeнo будівництвo укриття нaд зруйнoвaним чeтвeртим eнeргoблoкoм Чoрнoбильськoї aтoмнoї електростанції.

Сьогодні Україна вшановує учасників ліквідації наслідків тієї страшної аварії. Ми вклоняємося їх високому професіоналізму, самовідданості і жертовності заради прийдешніх поколінь.

Багато з тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії, на жаль, уже пішли у безсмертя, залишивши смуток та біль у наших серцях.

Вічна і світла їм пам’ять.

Висловлюю глибоку повагу фахівцям, які нині виконують відповідальні завдання з мінімізації тяжких наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи. Щиро дякую цим людям за їхню нелегку працю.

Як Президент України я й надалі контролюватиму процес своєчасної і повної реалізації положень законодавства, а також власних ініціатив щодо забезпечення соціальної захищеності учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, сімей загиблих та постраждалих.

Звертаюся до всіх небайдужих громадян із закликом виявляти постійну увагу до героїв-чорнобильців, аби гідно віддячити їм за наше врятоване сьогодення та майбутнє.

 Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! 
 

Від імені Українського народу бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, довгих та щасливих років життя.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов